•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - AdamuS

Strony: [1]
1
Programy partnerskie / Zakupy odzieży z hurtowni
« dnia: Lutego 06, 2019, 09:55:09 am »
Żona prowadzi sklep i regularnie nabywa do niego nowy asortyment - moim zdaniem warto współpracować z hurtownią odzieży, która umożliwia nabycie odpowiedniej jakości ubrań i zapewnia wysoki poziom estetyki ich wykonania. Znacie inne hurtownie odzieży albo inne sposoby wyposażania takich sklepów?

2
Lokaty i obligacje / Pomoc dla firmy
« dnia: Maja 17, 2018, 03:24:29 pm »
Hej, ostatnio korzystałem z wypożyczalni samochodów dostawczych i busów i przyznaję, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia przewożenie większej grupy osób lub rzeczy w bardzo wygodny sposób. Znacie? Korzystacie?

3
Zarobki / Kasy fiskalne dopasowane do potrzeb firmy
« dnia: Kwietnia 13, 2018, 11:50:40 am »
Zapraszamy do korzystania z oferty fiskalne-kasy.com, która proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z oferty marki ACLAS. Fiskalne-kasy.com z Wrocławia to jedyny w Polsce dystrybutor urządzeń tej marki. Oprócz wysokiej jakości produktów oferuje swoim klientom możliwość korzystania z serwisu sprzętu oraz z pomoc w poznaniu możliwości sprzętu.

4
Oferty pracy / Praca w przemyśle
« dnia: Kwietnia 27, 2017, 02:23:31 pm »
Witajcie.
Ja pracuję w przemyśle i jestem dość zadowolony z pracy w tej branży. Jak to wygląda u was? Jesteście zadowoleni z tego co robicie w pracy?
Ja poznaje wiele maszyn przemysłowych od Kamir, które mają ciekawe działanie i pozwalają mi na rozwijanie moich umiejętności. ;)

Strony: [1]