•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Malina88

Strony: [1]
1
Zarabianie przez Internet / Tłumaczenia profesjonalne
« dnia: Lipca 26, 2019, 01:52:58 pm »
Jak wygląda kwestia tłumaczenia, czy warto się tym zająć na poważnie i założyć własną działalność? Czy może lepiej zatrudnić się w dużej i znanej firmie np. Yellow?

2
Zarobki / Zwiększanie zarobków firmy
« dnia: Stycznia 24, 2019, 10:27:01 am »
Hej, wiecie że ZAiKS pobiera stałe opłaty za odtwarzanie muzyki w lokalach? Można tego łatwo uniknąć - polecam muzykę fitness bez opłat, którą można nabyć np. w Victor 11.

3
Opinie o pracodawcach / Produkcja kontraktowa suplementów
« dnia: Stycznia 23, 2019, 01:40:15 pm »
Słyszeliście, że firmy zlecają produkcję kontraktową suplementów diety innym firmom? Takie działania pozwalają na oszczędzenie czasu, pieniędzy i nie wiążą się z koniecznością zatrudniania specjalistycznej kadry pracowniczej.
Czy jest tu ktoś kto mógłby mi przybliżyć cały ten proces?

4
Oferty pracy / Konsultanci Oriflame
« dnia: Stycznia 22, 2019, 09:52:44 am »
Zapraszam do spróbowania swoich sił w Oriflame. To firma dla osób, które chcą wziąć życie w swoje ręce - marka oferuje dwa sposoby zarabiania pieniędzy - można sprzedawać kosmetyki albo zacząć budowanie sieci sprzedaży Oriflame. Macie jakieś doświadczenia w tej materii?

5
Lokaty i obligacje / Obsługa prawna firm
« dnia: Sierpnia 29, 2018, 11:11:35 am »
Samodzielne rozliczanie spraw prawnych przysparza mnóstwa kłopotów - niestety przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Po tych problemach szybko zaczęłam szukać kogoś kto zapewni mi obsługę prawną firmy i naprawdę działanie takie było korzystnym rozwiązaniem.Polecam radców prawnych ze Szczecina  - jakie są wasze typy takich specjalistów? A może jednak wolicie sami rozwiązywać problemy, bez korzystania ze wsparcia prawnego?

6
Zarobki / Pomoc prawna w windykacji
« dnia: Sierpnia 27, 2018, 02:04:59 pm »
Kancelaria prawna z okolic Dopiewa oferuje właśnie pomoc prawną w windykacji i odzyskiwaniu należności. Takie sprawy mogą się długo ciągnąć i przysporzyć problemów, ale odpowiednie wybranie prawnika pozwala na skrócenie tego czasu i zmniejszenie stresów.

7
Oferty pracy / Praca w zespole muzycznym
« dnia: Marca 09, 2017, 02:44:00 pm »
Osoby, które mają dodatkowe umiejętności np. grają na instrumencie mogą skorzystać z możliwości jakie daje założenie zespołu muzycznego. :) Można sobie dorobić na weselu czy innym przyjęciu, a praca jest naprawdę fajna i lekka. Znacie ludzi, którzy tak zarabiają? Jak im się to widzi?

8
Zarobki / Recepcjonistka w hotelu
« dnia: Stycznia 20, 2017, 02:07:49 pm »
Interesuje mnie praca recepcjonistki w hotelu - na jakie pieniądze mogę liczyć? Praca wydaje się ciekawa, dużo kontaktu z ludźmi i możliwość ćwiczenia języka - mieszkam w dużym mieście, wiec myślę, że spokojnie będę miała kontakt z obcokrajowcami.

Strony: [1]