•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Malina88

Strony: [1]
1
Lokaty i obligacje / Obsługa prawna firm
« dnia: Sierpień 29, 2018, 11:11:35 am »
Samodzielne rozliczanie spraw prawnych przysparza mnóstwa kłopotów - niestety przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Po tych problemach szybko zaczęłam szukać kogoś kto zapewni mi obsługę prawną firmy i naprawdę działanie takie było korzystnym rozwiązaniem.Polecam radców prawnych ze Szczecina  - jakie są wasze typy takich specjalistów? A może jednak wolicie sami rozwiązywać problemy, bez korzystania ze wsparcia prawnego?

2
Zarobki / Pomoc prawna w windykacji
« dnia: Sierpień 27, 2018, 02:04:59 pm »
Kancelaria prawna z okolic Dopiewa oferuje właśnie pomoc prawną w windykacji i odzyskiwaniu należności. Takie sprawy mogą się długo ciągnąć i przysporzyć problemów, ale odpowiednie wybranie prawnika pozwala na skrócenie tego czasu i zmniejszenie stresów.

3
Oferty pracy / Praca w zespole muzycznym
« dnia: Marzec 09, 2017, 02:44:00 pm »
Osoby, które mają dodatkowe umiejętności np. grają na instrumencie mogą skorzystać z możliwości jakie daje założenie zespołu muzycznego. :) Można sobie dorobić na weselu czy innym przyjęciu, a praca jest naprawdę fajna i lekka. Znacie ludzi, którzy tak zarabiają? Jak im się to widzi?

4
Zarobki / Recepcjonistka w hotelu
« dnia: Styczeń 20, 2017, 02:07:49 pm »
Interesuje mnie praca recepcjonistki w hotelu - na jakie pieniądze mogę liczyć? Praca wydaje się ciekawa, dużo kontaktu z ludźmi i możliwość ćwiczenia języka - mieszkam w dużym mieście, wiec myślę, że spokojnie będę miała kontakt z obcokrajowcami.

Strony: [1]