•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Franek

Strony: [1]
1
Oferty pracy / Agencja aktorska
« dnia: Stycznia 09, 2019, 11:54:04 am »
Dla wszystkich studentów, młodych osób, ale też każdego kto marzy o karierze aktorskiej pomocnym narzędziem są agencje aktorskie. Dzięki nim można spróbować swoich sił na małym i dużym ekranie. Polecam JMC Studio z Warszawy :)

2
Lokaty i obligacje / Mieszkanie inwestycyjne
« dnia: Września 03, 2018, 10:29:19 am »
Jakie macie zwrot z mieszkania na wynajem? Zastanawiam się czy pomysł, żeby kupić i wynajmować mieszkanie faktycznie się sprawdzi czy raczej nie? Jak wam się wydaje, tak to wygląda? Rozważam zakup mieszkania w okolicy dużego miasta i nie wiem czy to dobry czy średni pomysł :)

3
Oferty pracy / Sprzątanie biur
« dnia: Sierpnia 22, 2017, 02:43:32 pm »
Czy praca przy sprzątaniu biur jest trudnym zajęciem?

4
Przedstaw się / Odp: Siemanko
« dnia: Sierpnia 09, 2017, 12:31:21 pm »
Siemka :)

5
Lokaty i obligacje / Sprawa rozwodowa
« dnia: Lipca 11, 2017, 03:51:41 pm »
Rozwód to strasznie trudny temat. Czy macie jakiegoś znanego adwokata? Słyszałem dobre opinie o kancelarii z Katowic, jakie są wasze opinie?

6
Lokaty i obligacje / Budowa domu
« dnia: Maja 26, 2017, 02:12:08 pm »
Dla mnie inwestycją jest budowa nieruchomości. Zleciłem firmie budowę domu i liczę na to, że zarobię na jego sprzedaży lub wynajmie:) Bardzo mi pomagali sprzedawcy ze sklepu Ezo, u których kupowałem okna i drzwi.

7
Oferty pracy / Odp: Nietypowe godziny pracy
« dnia: Marca 30, 2017, 10:10:51 am »
Zależy jaka branża - niektóre z nich zawsze wymagają od nas nietypowych godzin pracy. Np. recepcja hotelu musi cały dzień być na nogach, żeby w razie W, móc zawsze pomóc gościom. Zastanawiam się jak to jest z pracą w wypożyczalni samochodów, ostatnio trafiłam na informacje o tym biznesie na moim ulubionym portalu i zastanawiam się jak to wygląda.

8
Giełda / Odp: Wybór Trumpa, a notowania amerykańskich spółek
« dnia: Marca 10, 2017, 11:24:14 am »
Trump forsuje prawicowe pomysły na rządy. Widać, że w Stanach brakowało silnej ręki, która zatrzęsłaby krajem.

9
Oferty pracy / Odp: Praca w zespole muzycznym
« dnia: Marca 10, 2017, 11:23:08 am »
Moim zdaniem to ciekawa propozycja dla osób które umieją grać i np. studiują i potrzebują możliwości zarabiania, ale nie mają możliwości nawiązania stałej współpracy. Ja na studiach pracowałem w ten sposób - grałem na gitarze na weselach i w ciągu jednej, dwóch nocy mogłem zarobić tyle by wystarczyło na skromne życie przez cały miesiąc. Doskonały pomysł.

10
Opinie o pracodawcach / Odp: Jak radzić sobie z byciem bezrobotnym?!
« dnia: Marca 10, 2017, 11:18:42 am »
Jak przeprowadzka do dużego miasta, to do takiego które dobrze się rozwija. No i oczywiście do tego, które oferuje możliwości pracy dla osób o twoim wykształceniu. Do tych najprężniej się rozbudowujących należy Warszawa, Wrocław, Poznań...

11
Opinie o pracodawcach / Odp: PBR Media Kujawiński Krzysztof opinie
« dnia: Marca 10, 2017, 11:17:33 am »
Moja praca polega na wypełnianiu ankiet, za które potem dostaję kasę. Badam opinię ludzi na temat różnych produktów codziennych. Nie trzeba się zbyt mocno napracować, w każdym momencie można przysiąść do komputera i zacząć pracować. Dzięki tej elastyczności bezproblemowo można polecać pracę dla osób, które szukają ciekawej propozycji zajęcia dorywczego.

Strony: [1]