•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - AdamuS

Strony: [1]
1
Programy partnerskie / Zakupy odzieży z hurtowni
« dnia: Lutego 06, 2019, 09:55:09 am »
Żona prowadzi sklep i regularnie nabywa do niego nowy asortyment - moim zdaniem warto współpracować z hurtownią odzieży, która umożliwia nabycie odpowiedniej jakości ubrań i zapewnia wysoki poziom estetyki ich wykonania. Znacie inne hurtownie odzieży albo inne sposoby wyposażania takich sklepów?

2
Programy partnerskie / Odp: Jak skutecznie reklamować swoją markę?
« dnia: Czerwca 11, 2018, 10:38:18 am »
Moim zdaniem niezwykle ważnym elementem skutecznego proponowania działalności swoje marki jest posiadanie odpowiedniego logo i innych gadżetów reklamowych. Ciekawe logo potrafi zaciekawić potencjalnego klienta naszą działalnością.

3
Lokaty i obligacje / Pomoc dla firmy
« dnia: Maja 17, 2018, 03:24:29 pm »
Hej, ostatnio korzystałem z wypożyczalni samochodów dostawczych i busów i przyznaję, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia przewożenie większej grupy osób lub rzeczy w bardzo wygodny sposób. Znacie? Korzystacie?

4
Zarobki / Kasy fiskalne dopasowane do potrzeb firmy
« dnia: Kwietnia 13, 2018, 11:50:40 am »
Zapraszamy do korzystania z oferty fiskalne-kasy.com, która proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z oferty marki ACLAS. Fiskalne-kasy.com z Wrocławia to jedyny w Polsce dystrybutor urządzeń tej marki. Oprócz wysokiej jakości produktów oferuje swoim klientom możliwość korzystania z serwisu sprzętu oraz z pomoc w poznaniu możliwości sprzętu.

5
Opinie o pracodawcach / Odp: Co wyciągnęliście z pierwszej pracy?
« dnia: Lutego 14, 2018, 12:39:52 pm »
Pracowałem przez wakacje w magazynie. Nauczyłem się obsługi wózków widłowych firmy lonking takich jak te: chińskie wózki widłowe .

6
Oferty pracy / Praca w przemyśle
« dnia: Kwietnia 27, 2017, 02:23:31 pm »
Witajcie.
Ja pracuję w przemyśle i jestem dość zadowolony z pracy w tej branży. Jak to wygląda u was? Jesteście zadowoleni z tego co robicie w pracy?
Ja poznaje wiele maszyn przemysłowych od Kamir, które mają ciekawe działanie i pozwalają mi na rozwijanie moich umiejętności. ;)

7
Zarabianie przez Internet / Odp: sposoby na zarobek
« dnia: Kwietnia 27, 2017, 09:09:17 am »
Ja mam inny pomysł - sklep internetowy :) Moim zdaniem to świetny sposób, aby zarobić kasę i jednocześnie rozwijać swoje zainteresowania. Jak? Mój znajomy ma sklep z odczynnikami chemicznymi - jest chemikiem i ten sposób zarabiania pieniędzy wydaje mu się bardzo ciekawy i pozwala mu się rozwijać.

8
Zarobki / Odp: Gdzie 5000 netto na miesiąc?
« dnia: Kwietnia 27, 2017, 08:11:02 am »
Ja pracuję w przemyśle i nie narzekam na swoje zarobki.

9
Lokaty i obligacje / Odp: Kurs funta
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:06:21 am »
Na razie waluta spada, ale być może w końcu się odbije. To niedobra wiadomość, dla wszystkich Polaków, którzy wyjechali zarobkowo i po wymianie w kantorach nagle mają zdecydowanie mniej kasy.

10
Zarobki / Odp: najwyższe zaroki - gdzie?
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:04:08 am »
Medycyna? W każdej branży także wysokie szczeble kierownicze.

11
Opinie o pracodawcach / Odp: praca w fast foodzie
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:03:22 am »
Pracowałem w znanym fast foodzie i ogólnie było w miarę spoko. Praca na kuchni nie jest ciężka, przyrządzałem cały dzień burgery i dużo gadaliśmy ze znajomymi. Tam gdzie ja pracowałem to za najgorszą pracę uważano tę na kasie.

12
Opinie o pracodawcach / Odp: PBR Media Kujawiński Krzysztof opinie
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:01:25 am »
Zgadzam się z opiniami, że praca jest w porządku. Dzięki temu, że pracujemy kiedy chcemy  to ilość kasy jaką dostaniemy jest ściśle związana z nasza pracą. Nie można narzekać, że się mało zarabia - wystarczy przecież wziąć więcej zleceń, jeżeli tylko mamy na to ochotę.

Strony: [1]