•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Oferty pracy / Agencja aktorska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franek dnia Styczeń 09, 2019, 11:54:04 am »
Dla wszystkich studentów, młodych osób, ale też każdego kto marzy o karierze aktorskiej pomocnym narzędziem są agencje aktorskie. Dzięki nim można spróbować swoich sił na małym i dużym ekranie. Polecam JMC Studio z Warszawy :)
2
Lokaty i obligacje / Mieszkanie inwestycyjne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franek dnia Wrzesień 03, 2018, 10:29:19 am »
Jakie macie zwrot z mieszkania na wynajem? Zastanawiam się czy pomysł, żeby kupić i wynajmować mieszkanie faktycznie się sprawdzi czy raczej nie? Jak wam się wydaje, tak to wygląda? Rozważam zakup mieszkania w okolicy dużego miasta i nie wiem czy to dobry czy średni pomysł :)
3
Lokaty i obligacje / Obsługa prawna firm
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Malina88 dnia Sierpień 29, 2018, 11:11:35 am »
Samodzielne rozliczanie spraw prawnych przysparza mnóstwa kłopotów - niestety przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Po tych problemach szybko zaczęłam szukać kogoś kto zapewni mi obsługę prawną firmy i naprawdę działanie takie było korzystnym rozwiązaniem.Polecam radców prawnych ze Szczecina  - jakie są wasze typy takich specjalistów? A może jednak wolicie sami rozwiązywać problemy, bez korzystania ze wsparcia prawnego?
4
Zarobki / Pomoc prawna w windykacji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Malina88 dnia Sierpień 27, 2018, 02:04:59 pm »
Kancelaria prawna z okolic Dopiewa oferuje właśnie pomoc prawną w windykacji i odzyskiwaniu należności. Takie sprawy mogą się długo ciągnąć i przysporzyć problemów, ale odpowiednie wybranie prawnika pozwala na skrócenie tego czasu i zmniejszenie stresów.
5
Lokaty i obligacje / Odp: Sprawa rozwodowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnToni78 dnia Sierpień 27, 2018, 08:25:41 am »
Jeżeli chodzi o kancelarię z Katowic to nie mam na ten temat wiarygodnych informacji, ale w Toruniu polecam adwokat Aleksandrę - fachowo doradza w zakresie rozwodów.
6
Programy partnerskie / Odp: Jak skutecznie reklamować swoją markę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Czerwiec 11, 2018, 10:38:18 am »
Moim zdaniem niezwykle ważnym elementem skutecznego proponowania działalności swoje marki jest posiadanie odpowiedniego logo i innych gadżetów reklamowych. Ciekawe logo potrafi zaciekawić potencjalnego klienta naszą działalnością.
7
Lokaty i obligacje / Pomoc dla firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Maj 17, 2018, 03:24:29 pm »
Hej, ostatnio korzystałem z wypożyczalni samochodów dostawczych i busów i przyznaję, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia przewożenie większej grupy osób lub rzeczy w bardzo wygodny sposób. Znacie? Korzystacie?
8
Zarobki / Kasy fiskalne dopasowane do potrzeb firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Kwiecień 13, 2018, 11:50:40 am »
Zapraszamy do korzystania z oferty fiskalne-kasy.com, która proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z oferty marki ACLAS. Fiskalne-kasy.com z Wrocławia to jedyny w Polsce dystrybutor urządzeń tej marki. Oprócz wysokiej jakości produktów oferuje swoim klientom możliwość korzystania z serwisu sprzętu oraz z pomoc w poznaniu możliwości sprzętu.
9
Opinie o pracodawcach / Odp: Co wyciągnęliście z pierwszej pracy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Luty 14, 2018, 12:39:52 pm »
Pracowałem przez wakacje w magazynie. Nauczyłem się obsługi wózków widłowych i pracy z osprzętem do ładowarek teleskopowych. Było w miarę znośnie, ale nie była to oczywiście praca marzeń.
10
Opinie o pracodawcach / Co wyciągnęliście z pierwszej pracy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnToni78 dnia Luty 14, 2018, 12:38:19 pm »
Jakie są wasze opinie o pierwszej pracy? Czym się zajmowaliście? Ja pracowałem w kiosku i przyznam, że była to ciężka praca - było zimno i czasami klienci byli bardzo niekulturalni. Dodatkowo te wieczne nadgodziny... Ale nauczyło mnie to ogromnej cierpliwości.
Strony: [1] 2 3 ... 10