•  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Witamy na forum - Sprawdź opinie o swoim pracodawcy. Poszukaj możliwości zarobku!

Gorące wątki: PBR Media Opinie

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Zarobki / Pomoc prawna w windykacji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Malina88 dnia Sierpnia 27, 2018, 02:04:59 pm »
Kancelaria prawna z okolic Dopiewa oferuje właśnie pomoc prawną w windykacji i odzyskiwaniu należności. Takie sprawy mogą się długo ciągnąć i przysporzyć problemów, ale odpowiednie wybranie prawnika pozwala na skrócenie tego czasu i zmniejszenie stresów.
12
Lokaty i obligacje / Odp: Sprawa rozwodowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnToni78 dnia Sierpnia 27, 2018, 08:25:41 am »
Jeżeli chodzi o kancelarię z Katowic to nie mam na ten temat wiarygodnych informacji, ale w Toruniu polecam adwokat Aleksandrę - fachowo doradza w zakresie rozwodów.
13
Programy partnerskie / Odp: Jak skutecznie reklamować swoją markę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Czerwca 11, 2018, 10:38:18 am »
Moim zdaniem niezwykle ważnym elementem skutecznego proponowania działalności swoje marki jest posiadanie odpowiedniego logo i innych gadżetów reklamowych. Ciekawe logo potrafi zaciekawić potencjalnego klienta naszą działalnością.
14
Lokaty i obligacje / Pomoc dla firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Maja 17, 2018, 03:24:29 pm »
Hej, ostatnio korzystałem z wypożyczalni samochodów dostawczych i busów i przyznaję, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia przewożenie większej grupy osób lub rzeczy w bardzo wygodny sposób. Znacie? Korzystacie?
15
Zarobki / Kasy fiskalne dopasowane do potrzeb firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Kwietnia 13, 2018, 11:50:40 am »
Zapraszamy do korzystania z oferty fiskalne-kasy.com, która proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z oferty marki ACLAS. Fiskalne-kasy.com z Wrocławia to jedyny w Polsce dystrybutor urządzeń tej marki. Oprócz wysokiej jakości produktów oferuje swoim klientom możliwość korzystania z serwisu sprzętu oraz z pomoc w poznaniu możliwości sprzętu.
16
Opinie o pracodawcach / Odp: Co wyciągnęliście z pierwszej pracy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamuS dnia Lutego 14, 2018, 12:39:52 pm »
Pracowałem przez wakacje w magazynie. Nauczyłem się obsługi wózków widłowych firmy lonking takich jak te: chińskie wózki widłowe .
17
Opinie o pracodawcach / Co wyciągnęliście z pierwszej pracy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnToni78 dnia Lutego 14, 2018, 12:38:19 pm »
Jakie są wasze opinie o pierwszej pracy? Czym się zajmowaliście? Ja pracowałem w kiosku i przyznam, że była to ciężka praca - było zimno i czasami klienci byli bardzo niekulturalni. Dodatkowo te wieczne nadgodziny... Ale nauczyło mnie to ogromnej cierpliwości.
18
Oferty pracy / Odp: Sprzątanie biur
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnToni78 dnia Grudnia 28, 2017, 09:08:42 am »
Różnie to bywa z tym sprzątaniem. Wiele zależy od tego jakie pomieszczenie się sprząta - jeżeli jest dobrze wyposażone to jego sprzątanie również przebiega sprawnie. Nie można też przecenić kultury osób pracujących w danym miejscu. Jeżeli oni dbają o porządek wówczas jest czysto, jeżeli zaś jest im wszystko jedno... wówczas szkoda słów.
Moim zdaniem aby usprawnić pracę sprzątaczki warto rozważyć no, wybór automatycznych suszarek kieszeniowych, bo pozwalają na pozbycie się problemu resztek ręczników papierowych rozrzuconych po całej łazience.
19
Programy partnerskie / Jak skutecznie reklamować swoją markę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnToni78 dnia Września 15, 2017, 09:06:00 am »
Zastanawiam się jak reklamować swoją markę. Wiele osób decyduje się na jakieś gadżety, które niezbyt są przydatne. Wydaje mi się, że dużo lepiej wybrać sensowny gadżet, który dobrze się sprawdzi, np. bidon sportowy - promuje się wówczas markę jako aktywną a przy okazji klienci, pracownicy i kontrahenci mogą dostać fajny gadżet.
20
Oferty pracy / Sprzątanie biur
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franek dnia Sierpnia 22, 2017, 02:43:32 pm »
Czy praca przy sprzątaniu biur jest trudnym zajęciem?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10